רק מי שחווה הפסקת חשמל ואובדן של נתונים חשובים באמצע שהוא עובד על פרויקט במחשב, יכול להבין עד כמה מדובר על משהו מתסכל ונוראי שיוכל להוציא אדם שפוי משלוותו. בעוד לאדם הפרטי תקלה או קריסת המחשב יכולה לגרום להפסד מוגבל יחסית, כאשר מדובר על חברות ועסקים גדולים, אסונות ובעיות קריטיות יכולים לגרום להפסדי ענק, ולבעיות אשר לתקן אותם ייקח הרבה מאוד זמן, אם בכלל זה יהיה אפשרי. ועל כן, אחד הדברים החשובים לכל עסק או חברה גדולה, הוא להתכונן מראש לכל מקרה שלא יבוא. למעשה, התאוששות מאסון לא מתחילה לאחר האסון, אלא חייבת להתחיל כבר במהלך השגרה, אז יש עוד דברים שניתן לעשות בכדי שנוכל להתמודד כמו שצריך ברגע האמת.

שירותי התאוששות מאסון והתאוששות עסקית

המשכיות עסקית והתאוששת מאסון הן במקרים רבים ההבדל בין חברה שמצליחה לקום מהאסון ולהתאושש לבין חברה שיכולה להגיע לפשיטת רגל. ולכן, כדאי מאוד לשכור את שירותיה של חברה המספקת שירותי המשכיות עסקית והתאוששת מאסון, אשר כוללים את כל מה שצריך בכדי שהעסק שלכם יוכל להמשיך ולתפקד גם במקרי חירום. בין אם מדובר על מקום פיזי לעבוד בו, מערכות מחשוב וטלפוניה זמינות, שירותי אינטרנט, וכן ליווי של אנשי מקצוע אשר יסייעו לכם לעבור את המשבר ולצאת ממנו מחוזקים.

התאוששות מאסון – עד כמה זה חשוב?

בעולם הטכנולוגי של היום, גם קריסה או תקלה קריטית במערכת המחשוב, יכולה להשבית לחלוטין את הפעילות בכל ארגון או חברה. התלות במחשבים ובמערכות טכנולוגיות לצורך ביצוע פעולות ומתן שירות לקוחות, גורם לכך שמקרה של תקלה משמעותית במערכות הללו יכול להביא להפסדים גדולים מאוד ולמכה אנושה לחברה. ולכן, בכדי למנוע מצב שבו העסק עומד ללא יכולת לספק את ההתחייבויות שלו או להעניק שירות ללקוחות, כדאי להזדרז ולבחור חברה המספקת שירותי המשכיות עסקית והתאוששות מאסון, אשר תלווה אתכם ברגע האמת ותסייע לכם לצלוח את המשבר בצורה הטובה ביותר.

איזה אסונות יכולים להשבית פעילות של חברה?

ישנם לא מעט מקרים אשר יכולים לגרום להשבתה מלאה של החברה, כך שלולא תוכל להיעזר בשירותי התאוששות מאסון – הסיכוי שלה לשרוד הם נמוכים. זה יכול להיות אסון טבע אשר גורם להשבתה של כלל מערכות החברה, פריצת סייבר גדולה, קריסת השרתים, ועוד לא מעט מקרים אשר הדרך הטובה ביותר להתמודד איתם היא פשוט להתכונן אליהם מראש. היכולת של העסק שלכם להמשיך ולתפקד גם במקרים כאלה מוכיחה ללקוחות שמדובר על חברה עם גב חזק, ומעניקה לכם תחושת ביטחון שאתם מוכנים לכל מקרה שלא יבוא.

שירותי התאוששות מאסון של חברת טריפל סי

חברת טריפל סי הינה אחת החברות המובילות בישראל בתחום פתרונות המחשוב והתקשורת, והיא מציעה שירותי התאוששות מאסון והמשכיות עסקית הכוללים את מעטפת הסיוע הגדולה והמקיפה ביותר. התוכנית להתאוששות מאסון כוללת בין היתר:

  • העמדת אתר חילופי מצויד ומאובזר (רפליקה של האתר המקורי) על מנת להמשיך ולקיים את פעילות החברה במתכונת דומה ככל האפשר למתכונת הרגילה.
  • עוד טרם התרחשות האסון – הגדרה וניתוח של תרחישי אסון אפשריים באמצעות צוות אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בתחום.
  • סביבת עבודה לשעת חירום אשר מאפשרת ללקוח להתחבר אל השרתים המתארחים במתקן, ולקבל שירותי תקשורת ואינטרנט אשר יאפשרו לו להמשיך בפעילות העסקית.

כל זאת, יחד עם צוות אנשי מקצוע ותמיכה אשר יסייעו לכם לצלוח את המשבר ולקבל פתרון עבור כל בעיה שעלולה להתעורר במצב רגיש שכזה, בכדי שהעסק שלכם יוכל להמשיך לתפקד בצורה הטובה ביותר.

למה כדאי לבחור דווקא בטריפל סי עבור המשכיות עסקית?

חברת טריפל סי הוקמה בשנת 1989 בתור חברת מחשוב המציעה פתרונות מחשוב מתקדמים. מאז ועד היום נמצאת החברה במגמת צמיחה מתמדת, תוך שהיא מגייסת לשורותיה את מיטב המוחות בתחומי המחשוב והתקשורת. כיום עובדים בחברה למעלה ממאה עובדים בעלי ידע וניסיון רב, אשר נכונים לעזור בכל נושא. רק חברה מקצועית ברמה גבוהה כמו טריפל סי תוכל להעניק לכם את הליווי המקצועי החל מתחילת התרחשות האסון, ועד לרגע שבו אתם מבינים שיצאתם מהמשבר. כאשר מדובר על הפרנסה ועל העסק שלכם – אין סיבה שלא תבחרו בטובים ביותר, ותפקידו את הדאגות שלכם בידיים הטובות והמקצועיות ביותר.