העולם של היום שונה לחלוטין מהעולם של פעם – על זה אין אף אחד שחולק. אולם, רק בעלי עסקים שמבינים שהעולם משתנה כל הזמן, מנצלים באמת את הטכנולוגיה ואת היכולות שלה לטובת העסק או הארגון שלהם. ארגונים וחברות אשר רוצים לספק לעובדים וללקוחות שלהם יכולות מתקדמות וטכנולוגיה עדכנית, חייבים להישאר כל הזמן מעודכנים, לדאוג שהם נשארים בחזית הטכנולוגיה, ולא להיבהל מהטמעה של מערכות וטכנולוגיות חדשות אצלם בארגון או בחברה. תחום התקשורת הוא אחד התחומים אשר מתחדשים ומתקדמים כל העת, וכל הזמן יש בו פיתוחים של טכנולוגיות חדשות. טלפוניה בענן היא אחד הפיתוחים שצברו תאוצה והפכו להיות נורמה בסיסית בכל מקום שרואה את עצמו מתקדם וחדשני, כזה שמעניק ללקוחות שלו שירות מקצועי ברמה גבוהה.

טלפוניה בענן כחלק מחבילת Rainbow של חברת טריפל C

שירות Rainbow מבית Alcatel – Lucent Enterprise מציע לעסקים מגוון רחב של יכולות תקשורת, בין אם מדובר על תקשורת בין העובדים או תקשורת של עובדים עם לקוחות החברה. כחלק מחבילת השירותים תקבלו: צ'אט קבוצתי, יכולת העברת קבצים בצורה מהירה, שיחות אודיו ווידאו, שיתוף מסכים ועוד לא מעט יכולות ואפשרויות מתקדמות. אל האפליקציה ניתן להיכנס בין ממחשב אישי ובין ממחשבי לוח או טלפונים ניידים, מכל מקום ובכל זמן. חווית המשתמש האיכותית של אפליקציות Rainbow מורגשת מאוד בקרב כל המשתמשים, אשר מעידים על היכולת המהירה לקבל החלטות ולבצע פעולות בקלות באמצעות ממשק המשתמש הידידותי והפשוט לשימוש.

מהי טלפוניה בענן ולמה צריך אותה?

טלפוניה בענן היא פתרון תקשורת מתקדם אשר מאפשר לעסקים לתקשר עם הלקוחות שלהם בצורה גמישה ויעילה הרבה יותר מאשר הטכנולוגיות ששימשו פעם. בעזרת שימוש עם טכנולוגיית טלפוניה בענן ניתן לגשת אל המערכת הטלפונית של העסק או הארגון מכל מקום, בכל זמן ומכל מכשיר, ולבצע מגוון רחב של פעולות שלא היה ניתן לבצע בעבר. המערכת מאפשרת גם להשתמש עם שירותי טלפון מתקדמים כמו שיחות ועידה, הודעות קוליות, רישום שיחות ועוד לא מעט דברים שהופכים את השימוש במערכת לחלק בלתי נפרד מניהול העסק ותפקודו.

מי צריך להשתמש עם טלפוניה בענן?

כאשר מדובר על עסקים וארגונים גדולים, אין כל ספק שהדבר הנכון ביותר עבורם הוא לבחור בטכנולוגיה של טלפוניה בענן, אשר תאפשר להם להתנהל בצורה מהירה ויעילה הרבה יותר מאשר עם השיטות המסורתיות והישנות שזמנם כבר הגיע לעבור מן העולם. אולם, גם בעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להתקדם ולהצעיד את העסק שלהם קדימה בעזרת שימוש עם טכנולוגיות מתקדמות כמו טלפוניה בענן. ועל כן, בין אם אתם עסק גדול או קטן, כדאי שתבדקו היטב את היתרונות הרבים הטמונים בטלפוניה בענן, ותוודאו שאתם משתמשים עם הטכנולוגיה החדישה ביותר.

למה כדאי לבחור טלפוניה בענן מבית חברת טריפל סי?

חברת טריפל סי הינה אחת מחברות התקשורת המובילות בישראל, והיא מספקת מגוון רחב של שירותי תקשורת מתקדמים לעסקים וללקוחות פרטיים. אחד השירותים המתקדמים שמציעה טריפל סי הוא Rainbow. Rainbow הוא שירות אשר כולל בתוכו מרכזיה וירטואלית מתקדמת בלי קו טלפון מיושן, מגוון רחב של שירותי מרכזיה מתקדמים ומאובטחים, ועוד הרבה יכולות ואפשרויות מתקדמות כמו שיחות וידאו, שליחת קבצים, שיתוף מסך ועוד. כאשר אתם בוחרים בשירותי התקשורת המתדמים של טריפל סי, אתם נהנים משירות מקצועי של אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום, ליווי אישי וייעוץ מקצועי עבור כל שאלה או בעיה המתעוררת אצלכם.

שירותי תקשורת מתקדמים מבית טריפל C

חברת טריפל סי רואה לנגד עיניה את טובתם של לקוחותיה, ואת היתרון העצום במתן מגוון רחב של פתרונות לעסקים במקום אחד. ועל כן, החברה עמלה כל העת לפתח עוד ועוד פתרונות תקשורת ואינטרנט מתקדמים אשר מאפשרים ללקוחותיה לקבל את כל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת מבלי שצריך להיות בקשר עם חברות רבות עבור שירותי התקשורת. אם אתם רוצים להנות משירותי תקשורת מתקדמים, לקבל מענה וסיוע לכל תקלה או בעיה מצוות שירות לקוחות מקצועי ושירותי, וכמובן – להנות מטכנולוגיית טלפוניה בענן ברמה הגבוהה ביותר, אין ספק כי שירותי התקשורת של חברת טריפל סי זהו הפתרון שיוכל לתת עבורכם את המענה הטוב ביותר.