כיצד נוכל
לעזור לך?

פאנל ניהול הענן

מוקדי תמיכה ושירות
.

אישור מפעל חיוני

תעודת ISO 9001:2015

תעודת ISO 27001:2013

שירותי הענן של טריפל סי

טריפל סי, הענן של ישראל, מספקת שירותי ענן מתוך מתקן האירוח המתקדם והמשוכלל בישראל. בין השירותים שלנו תוכלו למצוא:סביבה וירטואלית (IaaS) לפי משאבים

גלו עוד

שירותי אירוח

טריפל סי מספקת שירותי אירוח (Colocation) במגוון תצורות:

  • אירוח Uים בודדים
  • חצי ארון
  • ארון

האירוח יכול להיות במתקן החברה בפתח תקווה או בחיפה ומאפשר גם פתרונות התאוששות מאסון ופתרונות להמשכיות עסקית. כל מרכיבי השירותים והמוצרים – בהם: מתקן אירוח משוכלל, ענן המחשוב הציבורי הראשון בישראל לעבודה היברידית, אספקת שירותי תקשורת ואינטרנט, ניסיון עשיר ומגוון באספקה, אינטגרציה ושירות לתשתיות מחשוב ואירוח לסביבות ייצור וסביבות חירום, מאפשרים לטריפל סי בפעילותה וחזונה להפוך לחברה המספקת פתרונות טכנולוגיים כוללים העונים של צרכי הלקוח בשירות ומענה מקצועי, אנושי ואישי מקצה לקצה.

גלו עוד

שירותי תקשורת

טריפל סי בעלת רישיון ISP ראשי במדינת ישראל וברשותה קווי תקשורת בנפחי קו גבוהים. בנוסף, החברה מחוברת לכבלים תת קרקעיים לחו"ל, הכל כדי לתת את השירות הטוב ביותר, בין אם בתעבורה ובין אם ללקוחות בחו"ל. טריפל סי מספקת שירותי תקשורת במספק אפיקים:

גלו עוד

שירותי אינטגרציה

טריפל סי החלה את דרכה בשנת 1989 כחברת מחשוב ואינטגרציה וכיום אנחנו עם ניסיון של מעל 30 שנה בשוק וניסיון עשיר ומגוון באספקה, אינטגרציה ושירות לתשתיות מחשוב מגוונות. בין פתרונות האינטגרציה שלנו תוכלו למצוא:

גלו עוד