קשה מאוד לפספס את העובדה שהטכנולוגיה צועדת קדימה במהירות אדירה, ומשאירה מאחור את כל מי שלא משתמש בה. הרבה מאוד מהדברים שבעבר היו מתקיימים במרחב הציבורי, נעשים כיום בעיקר במרחב הווירטואלי. היתרונות הרבים של הטכנולוגיה הפכו אותה להיות חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו, מה שגורם לנו שלא להבין כיצד אפשר להסתדר בלעדיה. אמנם, אם בחיי היום קשה מאוד לדמיין את החיים בלי השימוש עם הטכנולוגיות השונות, בעולם העסקי זה כבר כמעט בלתי אפשרי. חברות וארגונים מכל הסוגים משתמשים כחלק בלתי נפרד מההתנהלות היום יומית שלהן במגוון רחב של טכנולוגיות ומערכות מתקדמות המאפשרות להן לבצע את העבודה בצורה יעילה ומהירה הרבה יותר. בזכות הטכנולוגיה ניתן לבצע דברים מורכבים שבעבר לא היה אפשר לבצע, וגם לעשות את הדברים מהר ובקלות רבה הרבה יותר.

מהו ענן ציבורי ולמה הוא משמש?

טכנולוגיית ענן היא אחת הטכנולוגיות הבולטות המשמשות בעולם העסקים עבור ביצוע של מגוון פעולות. היתרון הגדול בשימוש עם ענן ציבורי הוא היכולת לקחת מערכת אחת ולחלק את היכולות שלה בין לקוחות רבים אשר כל אחד מהם לא זקוק ליכולות המלאות של המערכת. כך כל אחד מקבל בדיוק את מה שהוא צריך ולא צריך סתם לשלם סכומי כסף גבוהים עבור משהו שהוא לא משתמש בו בפועל. כמובן שענן פרטי מאפשר יותר גמישות בכל הקשור בהוספה או הפחתה של יכולות, אך גם ענן ציבורי במרבית המקרים יאפשר לכם ביצוע של הוספה או הפחתה של דברים כמו: כוח עיבוד, מקום אחסון או כל דבר אחר בצורה קלה ופשוטה.

היתרונות בשימוש עם ענן ציבורי

לא סתם חברות רבות בוחרות להשתמש עם ענן ציבורי ולהנות מהיתרונות הרבים שהוא מציע. בין היתרונות של ענן ציבורי ניתן למנות:

  • החברה שמקבלת את השירות מקבלת את השירות ללא שהיא צריכה לבצע התקנה או להקפיד על תחזוקה של השרתים, מה שחוסך הרבה מאוד זמן וכאב ראש, וגם החזקה של אנשי מקצוע שיעשו את העבודה.
  • ענן ציבורי מאובטח על ידי אנשי המקצוע של החברה המספקת את השירות, כאשר החברה מעסיקה אנשי אבטחה בעלי ניסיון וידע רב אשר עוסקים באבטחת המידע שלכם.
  • ענן ציבורי מאפשר הגדלה או הקטנה של המשאבים ללא צורך בביצוע פעולה פיזית או כל פעולה אחרת מלבד הגשת בקשה אל החברה המספקת את השירות. כך ניתן להגדיל את שטחי האחסון, לשנות את כוח העיבוד או את זיכרון ה – RAM בקלות ובמהירות בתוך זמן קצר.

כמובן שגם לענן פרטי יש את היתרונות שלו ובראשם גמישות גדולה יותר, אך כמובן שמדובר על פתרון יקר הרבה יותר שלא מתאים עבור כל חברה.

ענן ציבורי מבית טריפל C

טריפל C הינה אחת החברות הגדולות והמובילות בישראל בתחום פתרונות מחשוב ענן, והיא מציעה שירותי ענן ציבורי ופרטי לעסקים וחברות מכל הסוגים והמינים. החברה צברה יותר מ – 30 שנות ניסיון מאז הקמתה בשנת 1989, והניסיון הרב מאפשר לה להציע את הפתרונות המתקדמים ביותר ואת השירות המקצועי ביותר. כאשר אתם בוחרים שירותי ענן ציבורי מבית חברת טריפל סי אתם נהנים ממקצוענות ברמה שעדיין לא הכרתם, ומשירות אישי ומקצועי שילווה אתכם לכל אורך התהליך ויהיה זמין לענות עבור כל שאלה או בעיה שעליה תרצו לקבל מענה.

דוגמאות לשירותי ענן מבית טריפל C

שירותי הענן של טריפל C מספקים מגוון פתרונות לעסקים אשר מאפשרים להם לבצע פעולות בצורה יעילה ומהירה הרבה יותר. בין שירותי החברה אפשר למנות:

  • שירותי אופיס 365 לעסקים: חבילה הכוללת את תוכנות אופיס בגרסת ענן המאפשרת גישה אל המסמכים מכל מכשיר ומכל מקום בצורה נוחה ופשוטה. החבילה מאפשרת לעובדי החברה לבצע שינויים במסמכים ולערוך אותם לפי הצורך מבלי להיות מחוברים דווקא למחשבי החברה.
  • שעון נוכחות בענן: מערכת מתקדמת המאפשרת גישה אל לוח בקרה המאפשר ניהול של שעון נוכחות וביצוע משימות, כך שהעובדים יכולים לנהל את הכניסות והיציאות שלהם מכל מקום גם כאשר הם לא נמצאים פיזית באחד מאתרי החברה. כמו כן, ניתן לעדכן באמצעות המערכת על משימות שהושלמו ועוד.

אלו ועוד שירותים מתקדמים רבים הופכים את טריפל סי להיות החברה המובילה בתחום פתרונות הענן.