השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו 03-9204600

השרותים ניתנים על ידי מומחי טריפל סי למוצרים אלו ברמה מקצועית גבוהה ועל פי הסטנדרטים התקניים של היצרנים על מנת להבטיח זמינות מרבית של המערכות ולאפשר את הפעלת הציוד באופן שוטף. לחברה ניסיון עשיר ומגוון באספקת מערכות, ביצוע אינטגרציה ופרויקטים עתרי טכנולוגיה ומתן שירותי תמיכה שוטפים למגוון רחב של סביבות וסוגי לקוחות. היכולת הגבוהה והניסיון העשיר מאפשר לטריפל סי להיות חברה המספקת פתרונות טכנולוגיים כוללים העונים על צרכי הלקוח בשרות ומענה מקצועי, אנושי ואישי מקצה לקצה.

אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים הנכונות

טריפל סי בעלת תקן בינלאומי לניהול איכות ISO 9001:2015 המבטיח ניהול שוטף, כללי עבודה תקינים וביצוע בקרות לקבלת שירותים ומוצרים תקינים ואיכותיים. החברה בעלת הסמכה בתקן הבינלאומי לניהול אבטחת מידע ISO 27001:2013, תקן המספק מדיניות אבטחת מידע גבוהה בארגונים שונים כדי למנוע דליפות מידע, זמינות ושלמות מידע והתמודדות עם מתקפות על מערכות המידע. בין היתר טריפל סי עומדת בתיקון לחוק הגנת הפרטיות החדש לאחזקת מאגרי מידע ברמה הגבוהה ביותר ובנוסף טריפל סי מאושרת כמפעל חיוני, אשר מספק בזמן חרום לאומי (מלחמה, אסונות טבע וכו') תמיכה ממשרדי הממשלה להמשך עבודה, תיעדוף לקבלת אנרגיה וריתוק עובדים קריטיים למתקן החברה בזמן חירום

שירותים נוספים

WAF

טריפל סי מציעה שירות WAF מבית Radware המספק חומת אש להגנה על אתרים ויישומים מבוססי Web.

לפרטים נוספים 🡨

שירות גיבוי ייעודי

שירות גיבוי Synology של טריפל סי הינו שירות גיבוי ייעודי ללקוח המותקן במתקן טריפל סי הנועד לגיבוי נפחים גדולים.

לפרטים נוספים 🡨

Firewall

שירותי Firewall של טריפל סי מוצעים בשלוש תצורות: בסיסיים, מתקדמים ומקצועיים, אשר בבסיסם, נכללים בכל מכונה או סביבה וירטואלית בענן של טריפל סי.

לפרטים נוספים 🡨