ככל שהאינטרנט הלך והתפתח, כך גדל הצורך להחזיק שרתים גדולים וחזקים יותר אשר יהיו מסוגלים להתמודד עם תעבורת המידע העצומה אשר מועברת באתרי האינטרנט. למעשה, העמדה של תשתית שרתים גדולה יכולה להיות פעולה מורכבת ומסובכת, אשר מצריכה לא מעט משאבים מכל עסק או ארגון אשר חפץ בכך. למעשה, אין ספק בכך שהפתרון הטוב ביותר עבור החזקת שרתים הוא בחירה בשרתים של חברה המספקת תשתית שרתים מורכבת וכוח עיבוד משמעותי וחזק, ללא צורך ברכישה של שרתים פיזיים, אחסון או אירוח של שרתים בצורה עצמאית.

שירותי vCloud מבית חברת טריפל C

שירותי vCloud של חברת טריפל סי מהווים פתרון מתקדם ואיכותי עבור חברות אשר צריכות תשתית של שרתים מורכבת במיוחד, ובעלת כוח עיבוד חזק מהרגיל. שימוש עם שירותי vCloud מאפשר לארגונים לחסוך מעצמם את הצורך ברכישה של שרתים, התקנתם ותחזוקתם, ומאפשרת להם לבנות ולנהל שרתים ווירטואליים ברמה אבטחה גבוהה ועם ביצועים מעולים ונפח גדול. שירותי vCloud כוללים ממשק ניהול פשוט וידידותי אשר מאפשר את הקמתן וניהולן של רשתות ווירטואליות, הורדה והעלאה של מכונות מהתשתית שקיימת כעת אצל הלקוח, ועוד מגוון רחב של אפשרויות מתקדמות.

משאבי מחשוב בשירותי vCloud

חברת טריפל סי שולטת ודואגת לאבטחתו של מרכז הנתונים הווירטואלי vCloud באמצעות VLAN אישי ללקוח אשר כולל "בקרות משתמש מבוססות מדיניות" וכן טכנולוגיית חומת אש ייעודית או שיתופית לפי העניין והצורך הספציפי. כמו כן, השירות מאפשר התחברות בצורה מאובטחת ומוצפנת באמצעות חיבור VPN, וכן הגדרת משתמשים עם דרגות שונות של הרשאות גישה לפי הצורך. בנוסף, באמצעות השירותים המתקדמים של חברת טריפל סי, ניתן לבצע פתיחה של פורטים רצויים לשרתים בלבד או דווקא לבחור באפשרות של חיבור מאובטח באמצעות SSL VPN. בכל מקרה, ניתן ליצור קשר עם נציג של החברה ולשמוע ממנו על האפשרויות והיכולות המתקדמות של שירותי vCloud.

vCloud – שירות אמין ומתקדם

לקוחות עסקיים רבים מכל רחבי הארץ בחרו כבר מזמן להיות חלק ממעגל הלקוחות של חברת טריפל סי, ולהשתמש עם מגוון השירותים שהיא מציעה. שירות vCloud הינו אחד השירותים הפופולריים ביותר שטריפל סי מציעה ללקוחותיה, והוא מאפשר להם הזמנה של משאבי מחשוב ביחידות קטנות, כאשר התשלום הוא לפי שימוש ולא באמצעות תשלום שנתי קבוע מראש או כל התחייבות אחרת. זוהי למעשה האפשרות הטובה והיעילה ביותר עבור יישומים שאינם קבועים, כמו פרויקטים לטווח קצר כגון סביבות פיתוח ועבודה וכדומה.

למה כדאי לבחור בשרתי חברת טריפל סי?

אם הדברים שאתם עושים חשובים לכם, ואתם רוצים לוודא שמאחורי השרתים שלכם עומדת חברה אמינה ומקצועית המחזיקה בניסיון רב בתחום, אשר יסייע לה לתת מענה מקצועי בכל מקרה של תקלה או בעיה הקשורה בשירות – טריפל סי היא הכתובת עבורכם. למעשה, החשיבות הרבה בבחירת שרתים מחברה מקצועית נעוצה גם בנושא האבטחה. רק בחברה מקצועית תוכלו להיות רגועים שהמידע שלכם נמצא בידיים הטובות, ומומחי אבטחה מהשורה הראשונה בתחום עושים הכול בכדי שהמידע יישאר מוגן כל העת.

שירות הלקוחות של חברת טריפל C

חברת טריפל סי הינה חברה מובילה בתחום שירותי המחשוב והתקשורת, ועל לקוחותיה נמנים חברות הגדולות במשק הישראלי. החברה נוסדה בשנת 1989 בתור חברת מחשוב ואינטגרציה, ומאז ועד היום גדלה ומתפתחת כל העת. כיום מעסיקה החברה למעלה ממאה עובדים והיא מציעה בנוסף לשירותי מחשוב גם מגוון שירותים טכנולוגיים מתקדמים ללקוחות מכל גווני הקשת של החברה הישראלית, תוך מתן דגש על שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר.