התאוששות מאסון פריצה או קריסה של מערכות ושרתים חייבת לכלול בכל עסק שמעוניין להמשיך ולהתקיים בעולם הדינמי והטכנולוגי שירות מבוסס ענן המספק לעסקים פתרון חסכוני ויעיל להגנה על הנתונים והאפליקציות הקריטיות שלהם במקרה חירום. בשנים האחרונות, draas צבר האצה משמעותית כאשר ארגונים החלו להכיר בחשיבות ההמשכיות העסקית שלהם ובצורך באסטרטגיית התאוששות ממקרים אלו. מהם היתרונות של מערך זה, וכיצד הוא באמת משפיע על העסק?

התאוששות מהירה במקרה של פריצה או קריסה – יש לכך חשיבות עליונה

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים רבים מסתמכים במידה רבה על תשתית ה-IT שלהם כדי לבצע פעולות יומיומיות, לספק שירותים ללקוחות ולשמור על תחרותיות בשוק. עם זאת, הסיכון לאסונות, כגון אסונות טבע, תקלות חומרה או התקפות סייבר, קיים תמיד. תקריות אלו עלולות לגרום להשבתה משמעותית, לאובדן נתונים ולנזק כספי. יישום אסטרטגיית התאוששות מאסון היא חיונית למזעור ההשפעה של אירועים כאלה ולהבטחת המשכיות עסקית.

DRaas – נעים להכיר

ספקי DRaas מציעים שירותי התאוששות מאסונות כמו אסונות טבע המשביתים את כל המערכות, פריצת סייבר או קריסת שרתים. היכולת להתאושש במהירות בסיטואציה זו מביאה להתייעלות עסקית והמשכיות המעניקה ללקוחות ביטחון. הסיטואציה מנוהלת באופן מקצועי על ידי שכפול הנתונים הקיימים והיישומים של הלקוחות, אל מיקום מאובטח מחוץ לאתרים. במקרה של אסון, הלקוחות יוכלו לעבור במהירות לסביבה המשוכפלת, תוך הבטחת זמן השבתה מינימלי והמשכיות חלקה של המשך העבודה.

מהם היתרונות של שירותי DRaas ?

כמו לכל שירות או מוצר שאנחנו רוכשים או שוכרים, ישנם יתרונות רבים. אך חשוב להכיר את המרכזיים שבהם על מנת להתאים את השירות לצרכי העסק המשתנים:

  • עלות תועלת

פתרונות שחזור מאסון מסורתיים דורשים לעתים קרובות השקעה משמעותית מראש בחומרה, בתוכנה ובתשתית. DRaas מבטל את הצורך במשאבים יקרים אלה על ידי הצעת מודל תמחור של תשלום לפי נסיעה, המאפשר לעסקים לשלם רק עבור השירותים שהם צריכים.

  • גמישות והתאמה

ספקי DRaas מציעים פתרונות גמישים שיכולים להתאים בקלות לצרכים המשתנים של כל עסק, במגוון גדלים ובמגוון תחומים. כתוצאה מכך, ארגונים יכולים להתאים את עצמם במהירות. ולהתאים את תכניות ההתאוששות שלהם מאסון זה מבלי להיכנס להוצאות משמעותיות או למגבלות במשאבים.

  • ניהול פשוט

פתרונות DRaas מנוהלים על ידי ספקים מנוסים, המאפשרים לעסקים להתמקד בפעילות הליבה שלהם. ספקים מטפלים במורכבות של שכפול נתונים, תחזוקת תשתית ופעולות שחזור, ומבטיחים שלעסקים יש תכנית התאוששות מהירה, בטוחה ואמינה.

מהן התכונות העיקריות של המערכת?

התכונות העיקריות כוללות בתוכן שכפול נתונים ויישומים של הלקוח למיקום מאובטח מחוץ לאתר תהליך המבטיח שהמידע העדכני ביותר זמין לשחזור במקרה של אסון. שירותי בדיקות התאוששות המאפשרים לעסקים לאמת את יעילות אסטרטגיית ההתאוששות שלהם ולבצע התאמות לפי הצורך ויישומי אבטחה חזקים המגנים על נתונים ויישומים רגישים מפני גישה לא מורשית, איומי סייבר והפרות נתונים. לשכור אנשי מקצוע באיכות גבוהה על מנת להתאושש מסיטואציה בה כל הנכסים העסקיים שלכם, הנתונים והמידע הרגיש ביותר נמצאים בסכנה, או חלילה נאלצתם לעבור פריצת סייבר או קריסה של השרתים והמערכות, היא צעד חכם וחשוב. כאשר אתם שוכרים את אנשי המקצוע המתפעלים את המערכות הללו חשוב לשכור את האנשים הטובים ביותר.

חברה מקצועית וברמה גבוהה תדע להעניק לכם את הליווי המקצועי והאישי החל מהרגע הראשון, ועד לרגע בו אתם כבר יכולים להיות רגועים ובטוחים שאתם בידיים הכי טובות. כי כאשר מדובר במותג שלכם, בעסק ובמקור הפרנסה, אין שום סיבה שלא תאבטחו את הנתונים שלכם באמצעים החדשניים והאיכותיים ביותר.