אינטרנט עסקי

לחברת טריפל סי רישיון ספק אינטרנט ראשי ממשרד התקשורת, לאספקת פתרונות מגוונים לחיבור לקוחות פרטיים ועסקיים לרשת האינטרנט. טריפל סי מציעה לך את מהפכת האינטרנט, ממשק האינטרנט החכם היחידי בישראל המאפשר רכישת חבילות גלישה באופן עצמאי לחלוטין. חברת טריפל סי מציעה חבילת חיבור לאינטרנט עבור לקוחות עסקיים בתשתית חיבור ADSL / Cable Modem תשתית הסיבים החדשה, וקווי תמסורת במגוון פרוטוקולים. תשתית התקשורת של החברה כוללת רוחב פס גדול, בעל שרידות גבוהה ביותר וחיבור מהיר של הלקוחות העסקיים באמצעות ספקיות התשתית הגדולות בשוק הישראלי: בזק, הוט, סלקום, פרטנר וחברת IBC. תשתית האינטרנט של טריפל סי פועלת מחוות השרתים המתקדמת של החברה ומנוהלת ע"י צוות מומחי תקשורת מהשורה הראשונה.
 
המחירים ללקוחות המחוברים לאינטרנט על גבי תשתית בזק

לשיחה מהנייד

לחצו כאן

למהירויות מינימום

לחצו כאן
צור קשר

אנא הזן כתובת דוא''ל תקינה{{generalError}}
{{result}}
בחרו את המסלול
המתאים לכם
ותתחילו להתחבר
לבד לדאבל של
 

{{ box.Speed }}

{{ box.SpeedType }}

{{ box.Penny }} {{ box.Shekel }}
{{ box.ButtonText }}

חוסך זמן

 • ממשק אינטרנטי קל ופשוט המאפשר הקמה, שינוי וביטול כל שירות דרך הרשת בצורה אוטומטית וללא זמני המתנה
 • מודל "חנות אחת לכל" של שירותי התקשורת המגוונים בטריפל סי נוצר בכדי לספק ללקוח כמה שיותר פתרונות מכתובת אחת הדרושים לפעילות העסקית ולחסוך בזמן חיפוש והקמת השירותים באופן עצמאי

חוסך כסף

 • טריפל סי הצטרפה ראשונה למהפכת הסיבים האופטיים במטרה להוריד עוד את המחירים
 • טריפל סי השיקה ראשונה את שירותי האינטרנט כמו גם שירותי הענן שלה - ללא התחייבות

חוסך משאבים

 • 3 הכבלים התת-ימיים הקיימים בארץ מחברים את החברה לאינטרנט ולעולם
 • שינויים עצמאיים ניתן לשנות פרטי החבילות בכל עת דרך ממשק האינטרנט

CABLE MODEM

על גבי תשתית הוט

ADSL / VDSL

על גבי תשתית בזק

תמסורת FIBER

על גבי תשתית הסיבים האופטיים של IBC

תמסורת METRO

על גבי תשתיות פרטנר, סלקום, בזק והוט

תמסורת SDH

על גבי תשתיות בזק והוט

מידע נוסף:


* המסלול כפוף לתנאים כלליים לשירותי האינטרנט
* מחיר שירותי ספק האינטרנט אינם כוללים מע"מ
* מחיר שירותי ספק האינטרנט אינם כוללים תשתית
* המחירים ללקוחות המחוברים לאינטרנט על גבי תשתית בזק
* בעת מעבר לחבילה מספקית אחרת, יש להתנתק מהספקית באופן עצמאי.
* המחיר הינו עבור שירות המבוצע באמצעות חיוב מראש עם קבלת השירות
* למועד חיוב אחר בתעריף אחר ניתן לפנות לנציג ב- 6400*
* לשם ניצול הקצבים המפורטים באתר על המנוי להזמין בנפרד
   מספק התשתית שירות גישה רחבת פס לאינטרנט בקצבים תואמים
* קצב הגלישה המצוין הינו קצב הגלישה המרבי (Best –effort) ותלוי בגורמים שאין לחברה שליטה    עליהם בן היתר בתשתית הקיימת שמסופקת בנפרד ללקוח על ידי בעלת תשתית (בזק או הוט).

 
אינטרנט לעסקים – חבילות משתלמות במחיר שחבל לפספס!

בכל עסק כיום חשוב שיהיה חיבור לאינטרנט. כמובן אם מדובר במשרד או סניף המקבל לקוחות ועובדים ובו יש מחשבים שם מתבצעת רוב העבודה אך מדברים גם על חנויות, מפעלים וכל סוג עסק למעשה. באמצעות האינטרנט ניתן יהיה להפעיל תוכנות, אפליקציות, לבצע עבודה בענן, לחפש מידע, להפעיל מערכת סליקה בקופת העסק ועוד. בחירת אינטרנט לעסקים היא לא אחת מההחלטות הקשות שתעשו בחיים אך בהחלט חשוב לא להקל בה ראש. אינכם רוצים לחוות ניתוקים רבים במהלך יום העבודה בשל תשתית לקויה או בעיות אחרות. אינכם רוצים לבזבז זמן במעבר בין עמוד אחד לאחר בשל רוחב פס נמוך ומהירות אינטרנט נמוכה ובגדול – מדובר בדברים שעשויים במידה רבה להשפיע גם על ההכנסה בעסק. על כן אנו בטריפל C עוזרים לכם לפתור את בעיית איכות הגלישה וגם במחיר טיפלנו לכם!

ספקיות אינטרנט שאנו מחוברים אליהן:

חשוב לדעת שיש ספק ויש תשתית. התשתית הנפוצה ביותר בישראל היא זו של בזק. ספקיות האינטרנט השונות יכולות להיות בזק, סלקום, הוט, פרטנר ועוד. לכל ספק יש את היתרונות והחסרונות שלו, החל מרוחב הפס, דרך התשתית שאליה הספק מחובר, באיזה עובי הכבלים, מאיזה חומר הם עשויים והאם יש סביבם חומר מבודד מה שעוזר לשפר את ביצועי האינטרנט של הלקוחות. כאשר מדובר על אינטרנט לעסקים אתם רוצים לוודא שהאינטרנט שלכם הוא מהיר, שאתם נשארים באוויר 99.9% מהזמן ללא תקלות וללא ניתוקים. אתם רוצים לבדוק את שירות הלקוחות של החברה ובהתאם לאזור שבו אתם נמצאים איזו תשתית היא הטובה ביותר עבורכם – ולוודא שהספק שתבחרו יכול להתחבר לאותה תשתית. אנו בחברת טריפל C מחברים אתכם לכל הספקיות הגדולות בישראל: בזק, סלקום, הוט, פרטנר ו-IBC.

טיפים חשובים לבחירת חבילת אינטרנט לעסקים בטריפל C:
 • תשתית – אז כפי שאמרנו בפסקה הקודמת – הספקים מחוברים לתשתית מסוימת ואלה נחשבים כשני שירותים שונים על אף שספקים רבים יכולים לספק לכם חבילת אינטרנט ספק ותשתית בהתנהלות מול גוף אחד בלבד. תשתיות בזק, הוט ותשתיות אחרות לא מסוגלות לספק אינטרנט לכל בית בישראל אולם זו של בזק מכסה כמעט את כל השטח בישראל. יש יתרונות וחסרונות לכל תשתית ולאחר שתקראו מעט באתר שלנו אודות התשתיות ומה כדאי עבורכם ועבור העסק שלכם נותר יהיה לכם לברר איזה ספק יכול להתחבר לתשתית שלכם.
 • ספק – ישנם מספר ספקי אינטרנט בישראל וההבדלים ביניהם יהיו במהירות הגלישה, במחיר, בשירות הלקוחות ובתשתית שאליהם הם יכולים להתחבר.
 • שירות לקוחות – מרכיב חשוב בכל שירות שאנו משלמים עליו. במקרה של תקלה נרצה לקבל שירות מהיר, זמין ומכל הלב בייחוד כאשר מדובר בעסק שלנו וללא אינטרנט בעסק אנו עשויים לספוג הפסדים של לקוחות וכסף.
 • מחיר – המחיר משחק תפקיד חשוב אולם לא הכי חשוב. אנו בטריפל C מציעים לכם את חבילות האינטרנט האטרקטיביות ביותר בישראל מבחינת מחיר אך לא מתפשרים על איכות הגלישה והשירות. חבילות אינטרנט טריפל סי נחשבות למשתלמות ביותר בישראל כיום.
 • מהירות הגלישה – כאשר מדובר בעסק שלכם אפילו יותר חשוב שמהירות האינטרנט תהיה גדולה יותר והאינטרנט יעבוד בצורה חלקה ומהירה. שימו לב שיש הבדל בין פוטנציאל מהירות לגלישה למהירות הגלישה שיש לכם בפועל.
 • הגנת סייבר – לצערנו הרב יש אנשים משועממים או האקרים ממדינות עוינות המחפשים לפרוץ לאתרים ישראלים, בוודאי כאלה של עסקים וככל שהאתר שלכם גדל יותר כך הסיכוי שהם ירצו לפרוץ אליו גדול יותר. דאגו שתהיה לכם כל הגנה אפשרית כולל הגנת סייבר מהספק שלכם.

בעסקים – חשוב לחסוך בהוצאות ואנו מבינים את זה

בעולם העסקים כל הוצאה היא חשובה ויש להתייחס לסעיפי ההוצאה בצורה רצינית. על אף שמדובר בסכום קטן בהוצאות בעסק גם בחבילת אינטרנט לעסקים ניתן לחסוך בעלויות וזאת מבלי לפגוע באיכות ומהירות האינטרנט שתקבלו – איך? אנו בטריפל C אימצנו את מהפיכת הסיבים האופטיים ועל ידי כך הצלחנו להפחית עבורכם את ההוצאות על חבילת האינטרנט שלכם!

איך האינטרנט שלכם יכול להשפיע על השירות ללקוחות שלכם?

אינטרנט איטי בעסק או תשתית עם נטיות לתקלות ותקיעות במהלך יום העבודה עשויה לגרום לפגיעה בשביעות רצון הלקוחות שלכם וכן בעבודה השוטפת של העובדים שלכם. לדוגמה לקוח בחנות המעוניין לשלם באשראי בקופה ולפתע האינטרנט מתנתק או חווה ניתוקים לעתים קרובות בשל תקלת תשתית – עשוי לגרום לעסקת אשראי פשוטה שצריכה להתבצע במהירות לסחבת זמן שתפגע בסבלנות הלקוחות ואולם אף תגרום לביטול העסקה. כאשר מדובר במשרד או סניף הנותן שירות לקוחות (כמו סניף של בנק או סניף דואר למשל) במידה ויש תקלה באינטרנט הרי שהעבודה מול הלקוחות נפגעת גם כן באופן ישיר.

מהי חבילת האינטרנט של טריפל C ומהן היתרונות שלה?

חברת טריפל C מציעה ללקוחות חבילות אינטרנט עסקי מהיר, איכותי ומוגן. תשתיות התקשורת של החברה מבוססות ADSL או CABLE MODEM וכוללת רוחב פס רחב במיוחד. החבילה של טריפל C חוסכת לבעלי העסקים זמן רב בחיפוש אחר ספק אינטרנט טוב שמחובר לתשתית טובה ומתאימה. כמו כן טריפל C היא היחידה בארץ שמפעילה שירות אינטרנט חכם המאפשר ללקוחות לשנות את החבילה שלהם בכל עת דרך האינטרנט ובלחיצת כפתור. חבילות האינטרנט של טריפל C מופחתות במחיר בשל מהפיכת הסיבים האופטיים וזאת מבלי לפגוע באיכות הגלישה או במהירותה. צרו קשר לפרטים נוספים ותמיכה אנושית ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. המבצעים לזמן מוגבל וחבל לפספס!

סיפורי לקוחות

{{story.Name}} {{ print(story.ShortContent) }} ...
עוד סיפורי לקוחות >

שירותים נוספים

אינטרנט ביתי

חברת טריפל סי הינה ספק האינטרנט היחיד בארץ המספק שירותי אינטרנט חכם כאשר כל לקוח יכול להתחבר לכל מהירות אינטרנט, לבצע שדרוג למהירות אחרת ולהתנתק בצורה עצמאית לחלוטין, ללא כל צורך באנשי מכירות ושימור לקוחות.

הדאבל של טריפל סי

חברת טריפל סי הינה ספק האינטרנט היחיד בארץ המספק שירותי אינטרנט חכם כאשר כל לקוח יכול להתחבר לכל מהירות אינטרנט, לבצע שדרוג למהירות אחרת ולהתנתק בצורה עצמאית לחלוטין, ללא כל צורך באנשי מכירות ושימור לקוחות.

Up