טכנולוגיית ענן מאפשרת ללקוחות לקבל מחברה העוסקת בתחום כוח מחשוב אשר מאפשר לה לאחסן כל סוג של מידע בצורה הנגישה מכל מקום. למעשה, מדובר על אחסון המחובר לרשת, שעליו ניתן לאחסן יישומים, מסדי נתונים, שירותים שונים ועוד. ישנה כמובן את האפשרות הקלאסית – לרכוש את כל הציוד הנדרש ולהקים לבד שרת שאותו צריך לתחזק ולתפעל לבד. אולם, כיום חברות ועסקים מעדיפות להשתמש עם שרתים של חברות ייעודיות אשר דואגות להקים, לתפעל ולתחזק שרתים ולאפשר ללקוחותיהן להשתמש בהם עבור הצרכים שלהם.

שירותי ענן לעסקים – מה זה כולל?

רכישת שירותי ענן כוללת בתוכה בדרך כלל כמה שירותים נלווים, אשר סוגם וכמותם משתנה מחברה לחברה ומחבילה לחבילה. בין השירותים הנפוצים הנלווים לשירותי ענן: שירותי אבטחה והגנה ברשת, שירותי גיבוי עבור המידע ועוד. למעשה, בגלל התחרות ההולכת וגוברת בתחום, ניתן למצוא חברות אשר מספקות שירותים רבים נוספים יחד עם שירותי הענן שלהן, בכדי לנסות ולשכנע את הלקוחות לבחור דווקא בהן.

מדוע לא כדאי לבנות תשתית ענן עצמאית?

על פי מחקרים שנעשו בתחום, למעלה משליש מההוצאות הנדרשות מן החברות עבור תחום המחשוב הולך עבור התקנה ותחזוקתם של השרתים בחברה. התקנת השרתים הינה תהליך ארוך ומורכב, והדאגה לתחזוקתם יכולה לעלות לחברה הרבה מאוד כסף. ולכן, אין ספק שהפתרון הטוב והיעיל ביותר הוא לקבל את שירותי הענן בתור שירות מחברה חיצונית, אשר אנשיה מומחים בכל הקשור לטכנולוגית ענן, ויוכלו להתקין ולתחזק את המערכת בצורה הטובה והיעילה ביותר.

שירות pCloud ענן פרטי וללא הגבלה

חברת התקשורת טריפל סי נוסדה בשנת 1989 והייתה בתחילת דרכה חברת מחשוב ואינטגרציה. כיום החברה מונה למעלה ממאה עובדים, והיא מספקת שירותי תקשורת וענן עבור לקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ. בין השירותים המובילים של החברה ניתן למצוא את שירות pCloud ענן פרטי המאפשר לחברות ועסקים להנות משירותי ענן ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא. pCloud מאפשר לעסקים לקחת את חדר השרתים שלהן ולהעביר אותו במלואו אל הענן הפרטי שלהם בחברת טריפל סי, כל זאת ללא מגבלה על כמות השרתים.

מדוע כדאי להשתמש בשירותי הענן של pCloud?

שירותי הענן של חברת טריפל סי מאפשרים לכם חסכון בזמן הנדרש עבור ניהול ותפעול של מערכת פיזית ווירטואלית, ומאפשרים לכם להיות רגועים שתפעול השרתים שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר. שרתי חברת טריפל סי ממוקמים בארץ, מה שמאפשר גישה מהירה ללא המתנה הנדרשת בגלל עומסי תעבורה. אצל טריפל סי תוכלו להתאים עבורכם חבילת שירותים מותאמת אישית בכדי לוודא שאתם משלמים רק על מה שאתם צריכים, ולא על כל מיני שירותים נלווים שלעולם לא תשתמשו בהם. כמו כן, תוכלו לבחור לרכוש מערכת קטנה בהתאם לצורך העכשווי שלכם, ולהגדיל את המערכת בעתיד במידת הצורך.

אילו עוד שירותים נוספים מספקת חברה טריפל סי?

חברת טריפל סי מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים בתחום המחשוב והתקשורת, בין היתר החברה מספקת את שירות WAF הנועד לספק חומת אש עבור הגנה על אתרי אינטרנט ויישומים מבוססי  Webמפני תוכנות זדוניות ותקיפות של האקרים. לחברה גם שירות גיבוי מתקדם המאפשר ללקוחות לגבות את הנתונים שלהם בצורה קלה ונוחה גם כאשר מדובר על נפח מידע גדול במיוחד. זאת ועוד שירותים רבים אשר אותם מספקת החברה, ודואגת להעניק ללקוחותיה שירותי תמיכה זמינים כל העת על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום, שיוכלו לתת מענה יעיל ומיידי לכל בעיה או תקלה שיידרשו.