plesk (ראשי התיבות של (Plesk Multi Web Hosting הינה מערכת מתקדמת עבור ניהול אתרים בעלת ממשק גרפי פשוט וידידותי ועם יכולות מתקדמות. שירות plesk מאפשר ניהול של עשרות ואפילו מאות אתרי אינטרנט במקביל, ולטפל בנושאים כמו הקצאה של שטח דיסק וכוח חישוב עבור האתר, יצירה של דומיינים ייחודיים לכל אתר, ניהול האתר וניתוח של סטטיסטיקות מתקדמות. ממשק הניהול של plesk מאפשר לבוני אתרים או משווקים לנהל בו זמנית כמות גדולה של אתרי אינטרנט בעלות חודשית נמוכה, כאשר החברה המספקת את השירות היא זאת שאחראית על תקינותה של החומרה וביצוע של פעולות התחזוקה הנדרשות.

אפשרויות ממשק ניהול של plesk

ממשק הניהול של plesk מאפשר לא מעט יכולות שהופכות את משימת הניהול של אתרי האינטרנט  לקלה הרבה יותר. בין שלך היכולת של plesk ניתן למנות:

  • ניהול ואירוח של אתרי אינטרנט מרובים על גבי שרת אחד.
  • מעקב אחרי פעילות הגולשים באתר וניתוח הנתונים בצורה נוחה ופשוטה.
  • אפשרות לבדיקת מצב החשבון של כל לקוח ולקוח בצורה נפרדת, כולל צפייה בנתוני השרת, ניצול המשאבים ושטח הדיסק שלו ועוד.
  • ניהול של הדוא"ל עם אפשרות להגדרה של מספר בלתי מוגבל של תיבות דוא"ל פשוטות.
  • ניהול של גיבויים, חשבונות FTP, בסיסי נתונים (Database) ורשומות DNS.
  • כלים מתקדמים לקבלת סטטיסטיקות וניתוח של התנועה באתרים, בתוספת כלי שיווק וקידום עבור אתרי אינטרנט במנועי החיפוש הפופולריים.

המאפיינים של שירות plesk

שירותי Plesk מאפשרים מגוון רחב של יכולות שיכולות לחסוך הרבה מאוד זמן, כסף ומשאבים. באמצעות המערכת ניתן ליצור אתרים מתבניות מוכנות מראש בלחיצת כפתור ולבצע פעולות שבלי המערכת היו יכולות לקחת הרבה מאוד זמן. גם לאחר בניית האתר ניתן לנהל אותו ולנתח את תנועת הגולשים בו בצורה פשוטה וידידותית בקלות ובמהירות. כמו כן, שימוש עם שירותי plesk חוסך את הצורך להוציא כסף עבור רכישה של שרתים ייעודיים או ווירטואליים לצרכי אירוח, וכן את עלויות התחזוקה הנדרשות עבור השרתים. למעשה, כאשר אתם בוחרים בשירותי plesk אתם חוסכים הוצאות תוכנה וצריכים לשלם רק עבור השימוש תשלום חודשי קטן. בנוסף, שירותי פלסק כוללים את שטחי האחסון הנדרשים לצורך גיבוי האתרים, תוך אפשרות לשחזור לנקודות זמן מסוימות בקלות רבה.

שינויים בחבילת השירותים plesk

כאשר אתם בוחרים בחבילת השירותים של plesk אתם יכולים לשנות בקלות את הגדרות החבילה שלכם, להוסיף או להסיר דברים לפי הצורך בכדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם משלמים רק על מה שאתם צריכים ומשתמשים בו. כך ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף על תשלומים עבור דברים שבהם אין לכם כלל שימוש.

היתרונות של plesk על פני מערכות מתחרות

פאנל הניהול של plesk מאפשר יכולות שלא קיימות במערכות אחרות כמו cpanel. לדוגמא, כאשר מאחסנים מספר אתרים על גבי חשבון אחד ניתן לבצע שדרוגי חומרה ותוכנה בצורה אוטומטית בלחיצת כפתור ובכך לחסוך הרבה מאוד זמן שדרוש בכדי לבצע את השדרוגים בצורה ידנית ונפרדת עבור כל אתר ואתר. יתרון נוסף הוא עניין התמיכה הטכנית המובנית של פלסק אשר מאפשר גם למשתמשים שאינם בעלי אוריינטציה טכנולוגית לקבל מענה פשוט וברור עבור על שאלה או בעיה שבהם הם נתקלים במהלך השימוש במערכת. כמו כן, פלסק מאפשרת שליטה מלאה עבור מנהל החשבון על הראשות מיוחדות שאותן הוא מעניק למשתמשים ספציפיים לביצוע של פעולות מסוימות. כך אפשר להגדיר שמשתמשים מסוימים יוכלו לבצע פעולות שאותם הם מורשים לבצע מבלי להסתכן בכך שהם יגעו באפשרויות אחרות שיכולות לגרום לנזק. גם בנושא האבטחה ל – plesk יש הרבה מאוד מה להציע. למעשה, פאנל הבקרה של plesk נחשב לאחת מלוחות הבקרה המאובטחים ביותר והוא יודע למנוע התקפות של וירוסים ומזיקים אחרים בצורה כמעט מושלמת.

טריפל סי – החברה המובילה בתחום שירותי המחשוב

טריפל סי הינה החברה המובילה בישראל בתחום המחשוב, והיא מספקת מגוון שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים מכל רחבי הארץ. החברה הוקמה בשנת 1989 בתור חברת מחשוב ואינטגרציה והיא מעסיקה כיום יותר מ – 100 עובדים בתחומים שונים. החברה מספקת כיום מגוון שירותים טכנולוגיים כמו: מחשוב ענן, שירותי גיבוי, שירותי אירוח ועוד, ובין היתר מספקת את שירות פלסק ללקוחות עסקיים המעוניינים בשירות.