השימוש באינטרנט הפך להיות כבר מזמן חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. התקדמות הטכנולוגיה הביאה אותנו למצב שאנחנו מצפים מהאינטרנט לעבוד בצורה חלקה ומהירה, מבלי שאנחנו צריכים לחכות לאתר אינטרנט עד שייטען אפילו שניות בודדות. למעשה, המחקרים מראים שגולשים שנתקלים באתרי אינטרנט שלוקח להם יותר משניות ספורות לעלות פשוט עוזבים אותם ולא מחכים אפילו זמן מועט. כדי להנות מגלישה מהירה באינטרנט וביצוע של פעולות שנחשבות "כבדות" יותר כמו הורדה והעלאה של קבצים או צפייה בסרטונים באיכות גבוהה בצורה חלקה, הפתרון הטוב ביותר הוא להתחבר אל תשתית אינטרנט סיבים, אשר מאפשרת מהירות אינטרנט גבוהה במיוחד, הרבה יותר מאשר המהירות האפשרית של אינטרנט המבוסס על תשתית נחושת מיושנת.

האם אינטרנט סיבים אכן מהיר יותר בצורה משמעותית?

גולשים שמשתמשים באינטרנט בעיקר עבור פעולות פשוטות כמו גלישה באתרי חדשות או ביצוע פעולות בבנק וכד' לא באמת ירגישו הבדל משמעותי בין אינטרנט סיבים לבין אינטרנט רגיל. במקרה כזה צריך לשקול האם כדאי להשקיע יותר כסף ולהתחבר לתשתית סיבים. אולם, אנשים שנוהגים לצפות בסרטונים באיכות גבוהה, להוריד או להעלות קבצים גדולים כמו סרטים או משחקים, או לבצע פעולות אחרות שמצריכות אינטרנט מהיר, אין ספק שחיבור לאינטרנט סיבים הוא משהו הכרחי בכדי להנות מביצוע הפעולות הללו בצורה המהירה והחלקה ביותר.

תשתית סיבים נפרדת – מה זה בכלל?

למרות שלא מדובר על טכנולוגיה חדשה, עדיין חברות התקשורת בישראל לא הגיעו לפריסה מקסימלית של תשתית הסיבים ברחבי הארץ, וישנם לא מעט לקוחות שמנסים להתחבר לסיבים כדי להאיץ את מהירות האינטרנט שלהם ומגלים שהבניין שלהם לא מחובר לתשתית של סיבים אופטיים ואין להם את האפשרות להתחבר. במקרה כזה יש צורך בהקמה של תשתית סיבים נפרדת עבור הלקוח, ולכן המחיר יהיה גבוה יותר. תשתית שכזאת דורשת כמובן יותר עבודה מצד החברה שמתקינה אותה, והדבר הזה מגולם בתשלום הראשוני עבור החיבור לאינטרנט.

למי מיועדת תשתית סיבים נפרדת?

הרבה פעמים עסקים או אפילו אנשים פרטיים משתמשים בכל מיני דברים שדורשים אינטרנט חזק ויציב, והתשתית היחידה שנותנת עבורם מענה היא אך ורק תשתית של אינטרנט סיבים. במקרה כזה גם אם האזור לא מחובר לתשתית סיבים, כדאי לשלם עוד קצת כסף עבור תשתית סיבים נפרדת ולהנות מהיתרונות של אינטרנט סיבים. כמובן שאם ישנה חברה כלשהי שכבר הניחה תשתית סיבים באזור אז היא תהיה האפשרות הטובה ביותר, אך במידה ואין – תשתית סיבים נפרדת היא האפשרות היחידה.

כיצד בוחרים חברה עבור תשתית סיבים?

בין אם אתם עסק קטן ומחפשים ספק אינטרנט עסקי ובין אם לקוח פרטי שפשוט רוצה אינטרנט מהיר, חשוב לשים לב לאיזה ספק אתם מתחברים והאם הוא נותן את המענה הטוב ביותר עבורכם. במקרה של תשתית סיבים נפרדת כמובן שיהיה הבדל במחיר ההתחברות בין חברה לחברה, אך כדאי לזכור שזה לא הפרמטר היחיד שבאמצעותו אתם צריכים להחליט באיזה חברה לבחור. ההמלצה שלנו היא לבחור דווקא בחברה גדולה ומוכרת, כזאת שיש לה שירות לקוחות מקצועי שיוכל לתת לכם מענה לכל שאלה או בעיה, ושיש לה צוות מקצועי שידאג לבצע אצלכם את ההתקנה בצורה המהירה והיעילה ביותר. כמו כן, חשוב לבחור בספקית אינטרנט המבטיחה אינטרנט יציב ואיכותי, כזה שיעבוד לכם בצורה חלקה וללא הפרעות ובעיות שיפריעו בגלישה.

חברת טריפל סי – המקום המוביל לאינטרנט סיבים

אם אתם מחפשים מקום מקצועי שיספק לכם תשתית סיבים נפרדת ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר משתלם כדאי שתכירו את חברת טריפל סי – אחת מחברות התקשורת הגדולות בישראל. טריפל סי מציעה תחת קורת גג אחת מגוון רחב מאוד של שירותים ומוצרים, והיא מספקת את המענה המקיף ביותר גם עבור לקוחות פרטיים וגם עבור לקוחות עסקיים. שירות הלקוחות נמצא אצל טריפל סי בראש סדר העדיפויות, ולא משנה אם אתם לקוח עסקי גדול שמכניס לחברה המון כסף או לקוח פרטי קטן – כולם יקבלו מענה מקצועי זמין ויעיל ברמה הגבוהה ביותר. בחירה בחבילת אינטרנט סיבים מבית טריפל סי מבטיחה לכם אינטרנט מהיר, יציב ואיכותי, כזה שיאפשר לכם לבצע כל פעולה ללא השהייה, ולבצע הורדה או העלאה של קבצים גדולים במהירות אסטרונומית.