האינטרנט האלחוטי הוא ללא ספק משהו שהפך את החיים שלנו לקלים הרבה יותר. בעבר כדי להתחבר לאינטרנט ולגלוש היה צריך לחבר את המחשב באמצעות כבל פיזי, מה שהפך את העסק למורכב ומסובך הרבה יותר. כיום, בזכות התקדמותה של הטכנולוגיה והמצאת ה-WIFI , אפשר להתחבר לרשת ללא שום צורך בחיבור חוטי. מאז המצאת האינטרנט האלחוטי ועד היום הטכנולוגיה מתקדמת כל העת, מהירות הגלישה ברשת האלחוטית עולה, והחיבור הופך להיות יציב יותר ויותר. אז נכון, בשנים האחרונות לא התרחש שדרוג משמעותי בתחום הרשתות האלחוטיות, אך הטכנולוגיה כל הזמן משתפרת ומשתכללת.

מהי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום ה- WiFi?

הטכנולוגיה המובילה נכון לזמן כתיבת שורות אלו היא טכנולוגיית 7 WiFi, אשר נועדה לתת מענה לצרכים ההולכים וגדלים של רשת האינטרנט. למשל, אם בעבר היינו צופים בסרטוני וידאו באינטרנט באיכות HD ומתלהבים מהאיכות הטובה, כיום יש טכנולוגיות משוכללות הרבה יותר כמו K4 ו- K8 שדורשות חיבור אינטרנט חזק במיוחד כדי שיפעלו בצורה חלקה ויציבה. אז נכון, אם מחברים את המחשב לרשת באמצעות כבל רשת והאינטרנט מהיר וחזק אין סיבה שלא תוכלו להריץ גם באיכות הגבוהה ביותר, אך במקרה של אינטרנט אלחוטי החיבור תמיד יהיה חלש יותר ולא תמיד מאפשר צפייה בווידאו באיכות גבוהה בצורה חלקה.

מה הפתרון שמעניק 7 WiFi לבעיה?

ארגון הWiFi Alliance –  הוא הארגון העולמי אשר מתעסק בתקינה בתחום האינטרנט האלחוטי. בשנה האחרונה התחיל הארגון להעניק אישורים רשמיים לנתבים מסוימים של חברות מובילות בתחום אשר עומדים בתקן 7 WiFi, אשר ניצבים בחזית הטכנולוגיה בתחום. הנתבים הללו מאפשרים חיבור אינטרנט אלחוטי במהירות גבוהה במיוחד של עד 46 ג'יגה לשנייה, והם מספקים את המענה הטוב ביותר עבור שימושים שדורשים רוחב פס גבוה במיוחד כמו שידורים באיכות K8 וכדומה. התקן מיועד לעבוד בתדרים 2.4, 5 ו – 6 ג'יגה הרץ, והוא מגיעה למהירות של פי 5 מהדור הקודם – WIFI 6.

אילו דברים יעבדו טוב יותר בזכות שימוש עם 7 WiFi?

אם יש לכם בבית אינטרנט יציב וחזק סביר להניח שלא תחושו בהבדל משמעותי בגלישה עצמה לאחר השדרוג לנתב התומך בטכנולוגיית 7 WiFi, זאת מהסיבה הפשוטה שגלישה רגילה באינטרנט לא דורשת שימוש עם אינטרנט חזק במיוחד. לעומת זאת, ישנם דברים שבהם השימוש עם 7 WiFi יהפוך את החוויה למשהו אחר לחלוטין. דוגמא אחת שכבר הזכרנו היא הצפייה בסרטונים או שידורים חיים באיכות מדהימה של K8, אך ישנן עוד כמה דוגמאות:

  • שימוש עם התקנים שונים של מציאות מדומה (VR) – תחום שתופס תאוצה אדירה בשנים האחרונות. בעזרת 7 WiFi ניתן יהיה להשתמש במכשירים המבוססים על מציאות מדומה בצורה חלקה ומהירה הרבה יותר.
  • שימוש עם כמה מכשירים באותה הרשת בו זמנית ללא שתהיה האטת קצב בגלל העומס על האינטרנט.
  • הורדה והעלאה של קבצים במהירות גבוהה גם כאשר המחשב מחובר באמצעות WIFI.

ועוד כל מיני דברים שדורשים חיבור אינטרנט חזק במיוחד כדי שיעבדו כמו שצריך, ועד היום לא היה עבורם מענה ללא חיבור עם כבל רשת פיזי.

איך מתחברים אל אינטרנט אלחוטי בטכנולוגיית 7 WiFi?

כאשר אתם בוחרים חברת תקשורת אשר תחבר את הבית או המשרד שלכם לאינטרנט, החברה מציעה לרכוש או לשכור תמורת תשלום נתב של החברה אשר יאפשר חיבור לרשת אלחוטית. אם בחרתם בחברה גדולה ומתקדמת בתחום תוכלו לבקש מהם נתב התומך בטכנולוגיית 7 WiFi, אשר יאפשר לכם גלישה מהירה במיוחד גם כאשר אתם מחוברים באמצעות רשת אלחוטית ולא באמצעות כבל הרשת.

טריפל סי – ספקית התקשורת המובילה והאיכותית בישראל

אם אתם מחפשים מקום מקצועי שיספק לכם אינטרנט מהיר ויציב, וגם ידאג לכם לחיבור אלחוטי בתקן החדש ביותר – חברת טריפל סי היא ללא ספק המקום שאתם מחפשים. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים שונים ללקוחות פרטיים ועסקיים, ובהם: חיבור לאינטרנט סיבית מהיר, שירותי אנטי-וירוס, שירות סינון תכנים ברשת ועוד מגוון רחב של שירותים מתקדמים והכול תחת קורת גג אחת. מקימי החברה חרטו על דגלם להיות כל הזמן בחזית הטכנולוגיה, להתעדכן כל העת במה שחדש, כדי להעניק ללקוחות את הטוב ביותר עבורם.