אין ספק שאחד הדברים המשמעותיים ביותר בכדי להפוך את החברה או העסק שלכם למשהו גדול ומצליח, זה להבין את החשיבות הרבה של הקדמה הטכנולוגית, ולקבל את השינויים הטכנולוגיים בברכה. חברות ועסקים שזכו להצלחה גדולה במשך שנים רבות, מתחילות להבין שאם לא יתקדמו וישלבו את הכלים הטכנולוגיים החדישים ביותר, הם יפסיקו להצליח ולגדול. המציאות מראה שעסקים ששילבו את הטכנולוגיה במהירות האפשרית, הצליחו לגדול ולעקוף את המתחרים שלהם בצורה שלא הייתה מתאפשרת להם לולי המהפכה הטכנולוגית. ולכן, אם העסק שלכם עדיין מסתמך על תשתית IT מקומית ישנה, כנראה שהגיע הזמן לעשות שינוי ולעבור למחשוב ענן.

למה כדאי להעביר את הארגון לענן?

ישנן כמה וכמה סיבות אשר בגללן מחשוב ענן הוא הפתרון הטוב ביותר כיום לעסקים:

  • כאשר אתם משתמשים עם מחשוב ענן, אתם יכולים להגדיל או להקטין את המשאבים בצורה קלה ופשוטה, בלי התעסקות פיזית ובלי הרבה כאב ראש.
  • במעבר אל מחשוב ענן אפשר לחסוך עלויות בזכות העובדה שאתם לא צריכים לרכוש חומרה פיזית, ולשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע עבור ההתקנה של החומרה. או גרוע מכך – להחזיק אנשי מקצוע שאחראים על התשתית באופן קבוע.
  • רמת האבטחה בשימוש עם מחשוב ענן היא גבוהה ביותר. מדובר על חברות ענק אשר משקיעות הרבה מאוד כסף כדי שהענן שלהן יהיה בטוח ובלתי ניתן לפריצה, והן מחזיקות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום האבטחה לטובת העניין.

האם העברת הארגון לפעילות בענן היא מסובכת?

ביצוע של מעבר למחשוב ענן הוא ללא ספק משהו שמרתיע לא מעט אנשים ובעלי עסקים, אך אם עושים זאת בתכנון מקדים ועם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה – אין באמת סיבה לחשוש. הינה כמה טיפים שיכולים לסייע לכם לבצע את ההעברה בצורה היעילה והחלקה ביותר:

  • בחרו בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום אשר תלווה אתכם צעד אחרי צעד לאורך כל התהליך, ותסייע לכם לבצע את המעבר בצורה החלקה ביותר. הניסיון של אנשי המקצוע יכול לתרום רבות למעבר חלק, ולכן כדאי לבחור דווקא חברה שאתם יודעים שיש לה ניסיון רב שנים בתחום.
  • בצעו את המעבר בתקופה שנחשבת לרגועה יותר מבחינת הפעילות העסקית שלכם, כך שהמעבר לא יתבצע בתקופת לחץ, ותוכלו להמשיך ולתפקד ככל האפשר גם בזמן המעבר.
  • הכשירו את העובדים שלכם לעבודה יעילה ומקצועית עם הענן, כך שמיד בסיום העברת הארגון לענן, העסק יוכל להמשיך ולתפקד בצורה יעילה כמו בעבר.

כיצד למצוא חברה מקצועית ואמינה בתחום?

חברה עם ניסיון רב שנים אשר מספקת שירותי ענן, תסייע לכם לבצע את העברת הארגון לענן בצורה היעילה ביותר. אחת החברות המובילות כיום בתחום התקשורת ומחשוב הענן היא חברת טריפל סי – אשר הוקמה בשנת 1989 ולה ניסיון רב שנים בתחום הענן. אנשי החברה הינם אנשי מקצוע עם ניסיון וידע מקצוע רב, והם יוכלו לסייע לכם לבצע את    המעבר בצורה היעילה ביותר. החברה מספקת שירותים מגוונים בתחומי התקשורת, האירוח והמחשוב, והיא מספקת שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, בכדי שתוכלו לקבל מענה זמין ומקצועי עבור כל תקלה או שאלה שאתם רוצים לשאול. אם אתם רוצים לבצע מעבר חלק ויעיל של העסק שלכם מתשתית IT מיושנת אל מחשוב ענן מתקדם, אין ספק כי בחירה בטריפל סי היא ההחלטה הטובה ביותר.

האם יש סיבה לחשוש מהעברת הארגון לענן?

החשש מפני מעבר הארגון וכלל המערכות שלו לענן הוא חשש מובן, אולי אפילו מוצדק. העובדים שלכם התרגלו לעבוד עם צורת עבודה מסוימת, והמעבר עצמו יחד עם ההסתגלות לצורת העבודה החדשה יכולים לגרום להפסקה בפעילות העסק ולחוסר הצלחה לשרת את הלקוחות בצורה נאותה. דווקא לכן כדאי לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום לצורך ביצוע ההעברה, בכדי שתוכלו להיות רגועים שאנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום ילוו אתכם לאורך כל הדרך וידאגו שהמעבר יתבצע בצורה החלקה ביותר עם מינימום של הפרעה לפעילות של העסק. אנשי מקצוע מן הסוג הזה תוכלו למצוא רק אצל חברה גדולה ומוכרת כמו טריפל סי, אשר לה ניסיון רב בתחום התקשורת והמחשוב. אז אם אתם מחפשים אנשי מקצוע עבור העברת הארגון לענן בצורה חלקה – חברת טריפל סי היא ללא ספק הכתובת עבורכם.